Vilniaus kolegijos absolventas apie „Erasmus+“ studijas Azerbaidžane

2022-06-29

Prieš dvejus metus Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentas Mindaugas Pundzius ryžosi pusmetį praleisti Azerbaidžane – tokią galimybę jam suteikė „Erasmus+“ programa.

Mindaugas sugebėjo ne tik pakeliauti, bet ir pasimokyti pas vieną garsiausių Azerbaidžano džiazo pianistų Salman Gambarov. Po pusmečio sugrįžęs į Lietuvą Mindaugas, kaip pats sako, buvo nebe tas žmogus: įgytos žinios, drąsa padėjo lengviau megzti pažintis ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio muzikinio pasaulio atstovais. Vienas jų – prancūzų dainininkas Antoine Wend, su kuriuo Mindaugas sukūrė duetą „Mando“ ir laimėjo lietuvišką TV projektą „X Faktorius“.

Sakoma, jog iš kiekvienos kelionės grįžti kitoks nei išvykai. Menininkams tokios patirtys ypač svarbios – tuo neabejoja ir Mindaugas. Jis pasakojo, kad, jei ne „Erasmus+“ patirtis, vargu, ar kada nors gyvenime būtų atradęs unikalią Azerbaidžano muziką.

Todėl jei turite galimybę, būtinai važiuokite. Ypač – jei tai ne Europos šalis. Nauja kultūra, kitoks gyvenimas ir kitokie žmonės pakeičia tavo mąstymą. O kiekviena nauja patirtis menininkui prideda pliusų į jo kūrybą, – išbandyti „Erasmus+“ studijas nuoširdžiai rekomendavo Mindaugas.

Daugiau skaitykite čia