Vyresnio amžiaus žmonių švietimui vykdyti – Vilniaus kolegijos perduodamos patalpos

2022-05-25

Gegužės 24 d. Vilniaus kolegija perdavė dalį savo patalpų suaugusiųjų švietimą skatinančiam Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetui. Patalpos suteikiamos 10 metų laikotarpiui ir bus skirtos vyresnio amžiaus žmonių švietimui vykdyti.

Perduodamas patalpas, esančias Vilniaus kolegijos mokomajame-laboratoriniame korpuse (Studentų g. 39A), numatoma naudoti organizuojant paskaitas ir seminarus vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat konferencijas ir susitikimus su Lietuvos ir užsienio šalių lektoriais. Įrengta infrastruktūra padės mokytis naudotis kompiuteriais ir išmaniaisiais įrenginiais, organizuoti renginius. Susitarimu siekiama sudaryti sąlygas vyresnio amžiaus asmenims gyventi visavertį asmeninį, visuomeninį, profesinį ir kultūrinį gyvenimą, tobulinti skaitmenines kompetencijas bei gebėjimus naudotis informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis.

Asociacija Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas rūpinasi vyresnio amžiaus žmonių geresne socialine integracija į visuomenę, skatina jų produktyvų ir turiningą gyvenimą.