Š. m. vasario 18-19 dienomis Vilniaus kolegija kartu su kitoms 10 Lietuvos aukštųjų mokyklų dalyvavo Tarptautinėje studijų parodoje, vykusioje Tbilisio mieste, Gruzijoje. Parodoje Vilniaus kolegijai atstovavusiai Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjai Jolantai Preidienei maloniai talkino Ilja valstybinio universiteto, su kuriuo Vilniaus kolegiją sieja ilgametė partnerystė, studenčių komanda.

Vizito metu J. Preidienė taip pat susitiko su partnerių universitetais – Ilja valstybinio universiteto Verslo vadybos fakulteto dekane dr. Nino Pataraja, šio universiteto Turizmo centro ir tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojais; taip pat vyko susitikimai su Gruzijos technikos universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus vadovu prof. dr. Otar Zumburidze bei šio skyriaus ir universiteto darbuotojais, su Grigolio Robakidzės universiteto prorektore prof. dr. Nino Kemertelidze bei su Tbilisio valstybinio universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus projektų koordinatore Ani Čelišvili. Su pastaruoju universitetu suderinta dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Su Ilja valstybiniu universitetu ir su Gruzijos technikos universitetu Vilniaus kolegija bendradarbiauja jau nuo 2007 metų, taip pat neseniai pasirašyta sutartis su Grigolio Robakidzės universitetu.

Lietuvos aukštųjų mokyklų delegacija taip pat lankėsi Lietuvos ambasadoje Gruzijoje, kur susitiko su ambasadoriumi Giedriu Puodžiūnu.

Daugiau apie susitikimą ambasadoje: https://ge.mfa.lt/ge/lt/naujienos/ambasadorius-susitiko-su-lietuvos-aukstuju-mokyklu-atstovais