Vilniaus kolegijos žiemos Personalo mokymų savaitė

2023-01-06

2022 m. gruodžio mėn. vyko Vilniaus kolegijos žiemos Personalo mokymų savaitė, sukvietusi 24 dalyvius iš 9 Europos šalių, tobulinti savo kūrybiškumo ir verslumo įgūdžių.  

Pirmoji mokymų savaitės diena buvo skirta susipažinimui: dalyviams ir VIKO komandai tarpusavyje, su Vilniaus kolegija, Vilniumi, Lietuva, jos kultūra ir kalba. Kitomis dienomis laukė įvairios veiklos – susitikimai įmonėse, apsilankymai pas VIKO socialinius partnerius, komandinis darbas ieškant sprendimų verslo iššūkiams, idėjų generavimas, kūrybiškumo skatinimas per įvairias interaktyvias veiklas, moderuota tinklo kūrimo sesija, bei apsilankymai fakultetuose ir VIKO padaliniuose, kurių metu dalyviai galėjo pristatyti savo universitetus ir plačiau susipažinti su vieni kitų darbo sritimis.

Tarptautinės savaitės svečiams buvo pasiūlyta plati socialinė – kultūrinė programa, kurios metu dalyviai lankėsi Valdovų rūmuose; buvo pakviesti į Tarptautinį vakarą, kur susipažino su lietuviškomis kalėdinėmis tradicijomis, dainomis ir šokiais, kuriuos atliko VIKO dainų ir šokių ansamblis „VORUTA“, taip pat turėjo unikalią galimybę paklausyti daugiabalsių kartvelų dainų, atliekamų ansamblio „PESVEBI“. Savaitę užbaigė ypač svečius pradžiuginusios kūrybiškumo dirbtuvės, kuriose kiekvienas dalyvis galėjo pasigaminti unikalių kalėdinės eglutės dekoracijų. Vasaros Personalo mokymų savaitė numatoma 2023 m. birželio 19 – 23 dienomis.