Tik glaudžiai bendradarbiaudami su įmonėmis ir organizacijomis galime užtikrinti, kad ruošiame puikius specialistus, atrasiančius savo kelią verslo pasaulyje. Žingsnis to link – pasirašyta pirmoji šiais metais bendradarbiavimo sutartis su UAB „Blockchain Solutions“.

UAB „Blockchain Solutions“, tai tarptautinė įmonė, įkurta dviejų inžinierių, besidominčių naujomis technologijomis ir verslo transformacijomis. Įmonė savo veiklą vykdo nuo 2015 m. Jos tikslas – padėti įmonėms pasiekti „Blockchain“ technologijos potencialą.

Vilniaus kolegija reaguodama į naujas tendencijas verslo sektoriuje siekia paruošti kvalifikuotus specialistus, atitinkančius šių dienų verslo poreikius. Po sėkmingo bendradarbiavimo galimybių aptarimo rugpjūčio mėnesį šiandien Vilniaus kolegijos ir UAB „Blockchain Solutions“ atstovai susitiko, kad užtvirtintų partnerystę pasirašydami bendradarbiavimo sutartį.

Rugsėjo 5 d. Vilniau kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė ir įmonės direktorius Tomas Mičkauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp Kolegijos ir tarptautinio kapitalo įmonės UAB „Blockchain Solutions“, taip užtikrindami Vilniaus kolegijos studentams teorinių žinių įtvirtinimą praktikoje, rengiant taikomuosius mokslinius tyrimus, dalyvaujant bendroje projektinėje veikloje, skatinant Informatikos, Inžinerijos mokslų bei Verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių studijų programų integraciją. Jau visai netrukus organizacijos žada pradėti bendrus projektus, įtraukdamos į juos Kolegijos dėstytojus ir studentus.

Vilniaus kolegija