Šių mokslo metų atidarymo šventė – ypatinga. Visi drauge, skambant nuostabiems kūriniams, pasitikome naujus studijų metus, stebėjome direktorės dr. Žymantės Jankauskienės iškilmingos inauguracijos ceremoniją. Garbingi svečiai linkėjo prasmingų ir turiningų naujų studijų metų, susirinkę žiūrovai negailėjo audringų plojimų. Dr. Gintautui Bražiūnui buvo suteiktas Vilniaus kolegijos direktoriaus emerito garbės vardas.

Tradicinė Vilniaus kolegijos mokslo metų atidarymo šventė šiais metais buvo ypatinga. Iškilmių metu Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje ne tik visi drauge pasitikome naujus studijų metus, bet ir stebėjome naujosios Vilniaus kolegijos direktorės dr. Žymantės Jankauskienės inauguraciją. Renginio metu buvo pagerbtas ir dr. Gintautas Bražiūnas, vadovavęs Kolegijai aštuoniolika metų. Buvusiam direktoriui buvo suteiktas Vilniaus kolegijos direktoriaus emerito garbės vardas.

Pasveikinti Kolegijos bendruomenės ir naujai inauguruotos direktorės atvyko garbūs svečiai: Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras dr. Giedrius Viliūnas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Juozapaitis, Vilniaus miesto vicemeras ir Vilniaus kolegijos tarybos narys Linas Kvedaravičius, Ekspertas studijų švietimo klausimais Antanas Levickas ir Vilniaus kolegijos studentų atstovybės prezidentė Kotryna Naglinskaitė.

Savo muzikiniais pasirodymais šventės dalyvius džiugino Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojai, studentai ir absolventai. Muzikinį kūrinį Kolegijos bendruomenei dovanojo ir Seimo narys Vytautas Juozapaitis.

Renginio nuotraukų albumas:

https://www.facebook.com/pg/vilniaus.kolegija/photos/?tab=album&album_id=2354510191243663

Vilniaus kolegija