Balandžio 21 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko Studijų karjeros diena. Fakulteto aktų salė vos sutalpino visus norinčius, kuriuos pasveikino fakulteto dekanė Eugenija Strazdienė.

Vilniaus kolegijos Karjeros centro vadovė Beata Gervickaitė fakulteto studentus ir svečius supažindino su šio centro veikla ir paslaugomis.

Į susitikimą su studentais atvyko atstovai iš Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto ir Mykolo Romerio universiteto. Susirinkusiems jie pristatė aukštąsias mokyklas ir papildomąsias bei  magistrantūros studijų programas, į kurias kvietė Vilniaus kolegijos absolventus. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo katedros vedėjas, profesorius Artūras Anusauskas aktų salę pripildė fortepijono garsais.

Netrukus visi pasklido po fakulteto fojė, kur šurmuliavo Studijų mugė. Čia studentai naudojosi galimybe užduoti rūpimus klausimus, susijusius su universitetinėmis studijų programomis, jų perspektyvomis ar studijų kaina.

Tačiau Karjeros diena tuo nesibaigė. Į savo pirmąją Alma Mater pasisvečiuoti atvyko būrys absolventų. Katedrų darbuotojai juos pakvietė neformaliam pokalbiui su studentais, kuriems labai smalsu išgirsti sėkmės istorijas būtent iš jų specialybę pasirinkusių ir ją baigusių kolegų lūpų.

Tuo tarpu svečiai iš universitetų pratęsė nuotaikingas diskusijas apie bendradarbiavimo perspektyvas.

karjeros diena