Šių metų gegužės 7 dieną, jau septynioliktus metus iš eilės, mados aistruolius į Kauną sukvietė Tarptautinis mados šuo „Apkalbos“. Jame savo kolekcijas pristatė net dvi dešimtys jaunųjų dizainerių. Prie jaunųjų Lietuvos menininkų desanto prisijungė ir kūrėjai iš Kipro bei Latvijos.

Šiame, gilias tradicijas turinčiame nekonkursiniame renginyje, autorines kolekcijas pristatė Vilniaus kolegijos Aprangos gamybos katedros absolventai Evaldas Valantiejus (kolekcija “ Medit Space“) ir Dovilė Kemėšytė (kolekcija“ Gatvės eteris“). Studentų darbų vadovė – dėstytoja Loreta Gerulaitienė.

Vilniaus kolegijos jaunuosius dizainerius žiūrovai apdovanojo itin gausiais plojimais. Autoriai neliko nepastebėti ir renginio rėmėjų, kurie įvertino aukštą kolekcijų meninį lygį ir skyrė jiems savo apdovanojimus. Aleksandro Vasiljevo fondas įsteigė prizą – A. Vasiljevo knygą, kuria apdovanojo E. Valantiejaus kolekciją, o L‘Officiel atstovai skyrė savo prizą, metinę žurnalo prenumeratą, Dovilės Kemėšytės kolekcijai už skoningumą ir tinkamumą tiražavimui.

Video akimirkos iš renginio – https://www.youtube.com/watch?v=M6L89TnYYbU

Asta Augustinaitė
Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto
Projektų skyriaus vadybininkė

logoapkalbos-300x300