Vilniaus kolegijos lengvaatlečiai – XVII-jų Žaidynių nugalėtojai

2017-02-23

Vasario 22 dieną Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII-jų Žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Jose čempionų vardus pelnė mūsų kolegijos merginų ir vaikinų komandos.

Populiariausios varžybų rungties 60 m. finaliniame bėgime startavo trys mūsų kolegijos sportininkės. Tai Akvilė Šimkutė (3 vieta), Laura Zutkytė (5 vieta) ir Almina Mickutė (6 vieta). Vaikinų finaliniame bėgime pirmasis finišą pasiekė Laurynas Vičas, o Julius Simas Simutis finišavo antras.

Nugalėjęs šuolio į tolį rungtyje, Laurynas Vičas pasipuošė antruoju aukso medaliu. Akvilė Šimkutė šioje rungtyje pelnė antrąjį bronzos medalį.

1000 m. distancijoje olimpietė Ieva Serapinaitė pelnė sidabro medalį. Mūsų kolegijos merginos (Akvilė Šimkutė, Monika Petrauskaitė, Akvilė Šimkutė ir Ieva Serapinaitė) tapo estafetinio bėgimo 4X200 m. čempionėmis.

Geriausius 10 rezultatų, kurie skaičiuojami nustatant komandinius pasiekimus, pasiekė Akvilė Šimkutė (60m, 860 tšk.), Laurynas Vičas (tolis, 850 tšk), Akvilė Šimkutė (tolis, 831 tšk), Laura Zutkytė (60 m, 736 tšk.), Laurunas Vičas (60 m, 761 tšk.), Julius Simas Simutis (60 m, 748 tšk), Laura Zutkytė (tolis, 745 tšk.), Almina Mickutė (60 m, 696 tšk. ir tolis, 680 tšk.) ir merginų estafetė, 668 tšk.