Graži Vilniaus kolegijos iniciatyva paremti ir prisidėti prie “Mamų unijos” projekto “Mamų unijos šeimos namai” pamažu įgavo pagreitį. Regis, dar taip neseniai Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotoja mokslui ir partnerystei Nijolė Zinkevičienė, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė Birutė Žygaitienė bei Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė, apsilankiusios pas „Mamų unijos“ fondo prezidentę Eglę Mėlinauskienę, aptarė bendradarbiavimo galimybes, galimos paramos formas, edukacines, menines veiklas, o šiandien jau galime džiaugtis kilniais rezultatais.

Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros dėstytojai ir studentai, norėdami prisidėti prie naujai įkurto sunkiai sergantiems onkologine liga vaikams ir jų artimiesiems slaugos, šeimos gyvenimui ir laisvalaikiui skirto “Šeimos namų” centro veiklos, ėmėsi įgyvendinti paramos akciją. Mados technologijų  ir verslo studijų programos MI20 grupės studentės, padedamos  praktikų centro darbuotojų  Danutės Stravinskienės, Rasos Laurinavičienės bei Giedrės Zupkaitytės, iš puikaus satininio audinio pasiuvo ligoniukams ir jų šeimos nariams nuolat reikalingos patalynės komplektų (paklodės, pagalvių ir antklodžių užvalkalai). Buvo atsiliepta ir į „Mamų unijos“ darbuotojos Marijos  Šapokienės  prašymą pasiūti 50 vnt. adventinių  kojinių, kurios visą gruodį tikėtina džiugins ne tik savo dizainu, bet ir savo turiniu Vilniaus bei Kauno vaikų ligoninių onkohematologijos  centrų mažuosius pacientus.

Į advento kojinių dekoravimą įsitraukė visa Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bendruomenė. Mados dizaino studijų programos dėstytoja Jolita Raupelienė su savo pirmakursiais dizaineriais, MD20 gr. studentais, dekoravo kojines įvairiais kalėdiniais piešinėliais, sumaniai panaudodama rankinio termopreso  technologijas. Praktikų centre kojinės buvo susiūtos ir paruoštos džiuginti vaikus. Lapkričio 17 d. į fakultetą atvykusiai „Mamų unijos“ atstovei Marijai buvo perduotas pirmasis paramos „lauknešėlis“. Labai džiugu buvo girdėti jos, o vėliau ir jos kolegių gražius atsiliepimus. Visą paramos projekto įgyvendinimą kuravo praktikų centro vadovė Gražina Skripkienė.

Šis paramos projektas sustiprino visų jo dalyvių socialinį atsakingumą bei paskatino tokių projektų tęstinę veiklą, nes kaip skelbia „Mamų unijos“ šūkis – „Gyventi gera!“

Norime labai padėkoti už bendradarbiavimą ir paramą „Mamų unijos Šeimos namams“, tekstilės įmonėms „DecoFliux“ ir AB „Kauno Baltija“ bei pasidžiaugti prisidėjus prie kilnių tikslų.