Vilniaus kolegijos ir LKD bendri projektai, prasminga savanoriška veikla

2022-05-24

Jau ne vienerius metus Vilniaus kolegiją ir Lietuvos kinologų draugiją sieja partnerystė – bendri projektai šunų parodose bei kituose kinologų renginiuose.

„Dalyvavimas LKD Mokymo centro veiklose Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetui yra labai svarbus. Tai tradicija. Mes bendradarbiaujame jau ketverius metus, – pabrėžė Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus edukacinių programų koordinatorė Inga Kepalienė. –  Tai galimybė studentams iš arčiau susipažinti su socialiai atsakinga įmone, LKD Mokymo centru, kuris savo veiklose demonstruoja socialinę atsakomybę ir darnų valdymą.“

Gyvūnų augintojų atsakomybė, gyvūnų gerovė yra vis labiau akcentuojama daugelyje sričių, ypač dabar, kai 2022-uosius Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais.

„Gyvūnų gerovei užtikrinti svarbiausia – švietimas, – visuomenės švietimo svarbą pabrėžė dėstytoja I.Kepalienė. – Vingio parke vykusio Šuns dienos renginio idėja buvo „Aš atsakau!“. Tai labai svarbi žinutė visuomenei. Ją plėtojant, daug dėmesio buvo skirta „Penkioms gyvūnų laisvėms“. Turbūt daugelį tai privertė susimąstyti, ar tikrai šias laisves užtikriname, ar jas užtikrina mūsų draugai, pažįstami ir nepažįstami žmonės“.

Daugiau apie bendrus projektus skaitykite čia.