Birželio 11–15 dienomis Vilniaus kolegijos Ryšių su visuomene skyriaus projektų vadovė Virginija Mažeikienė ir Kolegijos bibliotekos vyriausioji bibliografė Jurga Kauzonienė pagal Erasmus+ tarptautinių mainų programą lankėsi Albstadt-Sigmaringen taikomųjų mokslų universitete, Vokietijoje.

Pagrindinis vizito tikslas – susipažinti su Albstadt-Sigmaringen universiteto Ryšių su visuomene skyriaus ir bibliotekos veikla bei specifika, darbo metodais, perimti ir taikyti minėtos aukštosios mokyklos gerąją patirtį, užmegzti ryšius su užsienio kolegomis.

Albstadt-Sigmaringen universiteto Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Conny Bast dėka buvo suorganizuota Erasmus savaitė, kurioje taip pat dalyvavo ir kolegos iš kitų užsienio šalių.

Ryšių su visuomene skyriaus projektų vadovė Virginija Mažeikienė susipažino su renginių organizavimo, spaudos pranešimų rašymo subtilybėmis, domėjosi taikomomis reklamos priemonėmis, dalyvavo ir kartu su Vokietijos kolegomis dirbo trijuose svarbiuose minėtos aukštosios mokyklos renginiuose, taip pat plačiau susipažino su Gyvosios gamtos mokslų fakulteto Studijų skyriaus veikla.

Bibliotekos vyriausioji bibliografė Jurga Kauzonienė susipažino su Albštate ir Sigmaringene esančių fakultetų bibliotekomis, jų darbo specifika, dokumentų užsakymo ir fondų komplektavimo subtilybėmis, bibliotekos darbuotojų mobilumu, tarpbibliotekinių paslaugų galimybėmis, atnaujinta bibliotekos interneto svetaine.

Minėto mokymosi vizito metu Vilniaus kolegijos darbuotojos ne tik sėmėsi naudingos patirties iš kolegų Vokietijoje, bet ir užmezgė ryšius su Vokietijos, Vengrijos, Čekijos kolegomis, pakvietė juos atvykti į  Lietuvą.