Birželio pabaigoje Vilniaus kolegijos absolventams buvo įteikti profesinio bakalauro diplomai. Šiuo laikotarpiu fakultetų kiemeliuose rinkosi gėlėmis nešini ir pakiliai nusiteikę absolventai bei svečiai, buvo išsakyti nuoširdūs sveikinimai, iškilmingai skambėjo „Gaudeamus“. Studijų baigimą liudijantį diplomą šiemet gavo 1489 VIKO absolventai, iš kurių 80 studijas baigė su pagyrimu.

Diplomai buvo įteikti 393 Verslo vadybos fakulteto, 326 Sveikatos priežiūros fakulteto, 260 Ekonomikos fakulteto, 194 Elektronikos ir informatikos fakulteto, 132 Agrotechnologijų fakulteto, 103 Pedagogikos bei 81 Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto absolventui. Taip pat, dalis šių absolventų (EIF, SPF ir MTF) diplomus gavo dar vasario mėnesį.

Visos Kolegijos bendruomenės vardu linkime Jums profesinės sėkmės, pasitikėjimo savimi ir noro tobulėti. Kolegijos diplomas – ne tik nueito kelio simbolis, tai ir atspindys jūsų asmenybės, kuri per visą studijų laikotarpį labai pasikeitė. Jūs – be galo talentingi, tad nuolatos žvelkite į priekį ir būkite laimingi!

Nuoširdžiai sveikiname absolventus!