Vilniaus kolegijos absolventai pristato dainą ir animacinį dainos vaizdo klipą

2019-02-04

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Populiariosios muzikos studijų programos absolventai Viktorija Raibužytė ir Andrius Damušis dar studijų metais subūrė bliuzo grupę ,,BluesBerries“, kuri praėjusiais metais intensyviai koncertavo, kūrė ir įrašinėjo savo dainas. O šiais metais jau gali pasidžiaugti savo darbų vaisiais bei pasidalinti jais su klausytojais.

Pats šviežiausias jų darbas – kūrinys „My man“ ir specialiai jam sukurtas animuotas vaizdo klipas pateko į LRT organizuojamą ,,KlipVid“ konkursą, kur tarp visų kitų klipų konkuruoja dėl publikos simpatijos prizo.

„Ši bliuzo stiliaus baladė, paremta savanaudišku ir egoistišku jausmu, kuris mus visus aplanko nors kartą gyvenime, ypač tada, kai esame aklai įsimylėję ir nieko daugiau aplinkui nematome  – tik savo meilės objektą. Tikiuosi, jog daina padės pasiklydusiems, pykstantiems ir ieškantiems tikrosios meilės prasmės. Žinot, bliuzmenai dažnai apdainuoja savo liūdesį ir kasdienybę, kuri kartais visus iki gyvo kaulo užknisa, būtent tai ir atsispindi šioje dainoje“ – taip apie kūrinį atviravo grupės vokalistė Viktorija.

Specialiai šiai dainai grupės nariai nusprendė pasirinkti animacinio vaizdo klipo idėją. Nors dainoje tekstas adresuojamas vyriškajai lyčiai, tačiau vaizdo klipe norima parodyti, jog abu įsimylėjėliai vienodai kenčia dėl savo jausmų. Prie šio klipo įgyvendino ir kūrimo prisidėjo jauna menininkė animatorė Grėtė Vaičiulytė. Ji skaitmeniniu būdu, naudodamasi rotoskopinės animacijos principais, ranka piešė kiekvieną detalę ir žodį, taip vizualizuodama dainos atmosferą ir suteikdama kūriniui dar daugiau autentiškumo.

Daina ,,My man“
https://youtu.be/JjumoL8oxU0

Daugiau apie grupę ,,BluesBerries“
https://www.facebook.com/bluesberr/

,,My man“ animacinis video klipas ,,KlipVid“
http://klipvid.lrt.lt/klipai/bluesberries-my-man/