Vilniaus kolegija U-Multirank reitinge

2022-06-22

2022 m. birželio 21 d. paskelbti aukštųjų mokyklų reitingavimo sistemos „U-Multirank“ rezultatai. Šios reitingavimo sistemos tikslas – atskleisti aukštųjų mokyklų skirtingumą ir įvairovę. Sistemos vartotojai gali pasirinkti jiems svarbius kriterijus ir susidaryti juos labiausiai dominančių aukštųjų mokyklų reitingą. Šiais metais buvo reitinguojamos 2202 aukštosios mokyklos (universitetai ir kolegijos) iš 96 pasaulio valstybių.

Vilniaus kolegija šiame reitinge dalyvauja nuo 2014 metų, kuomet U-Multirank reitingas buvo skelbiamas pirmą kartą ir tuo metu buvo reitinguojama 850 aukštųjų mokyklų iš 70 pasaulio šalių. 2013 metais Vilniaus kolegija buvo viena pirmųjų Lietuvos aukštųjų mokyklų, dalyvavusių pilotiniame U-Multirank projekte.

„U-Multirank“  reitinge universitetai ir kolegijos yra vertinami pagal sritis, atspindinčias pagrindines aukštųjų mokyklų veiklos sritis ir vertinimo aspektus: Mokymas ir mokymasisMoksliniai tyrimaiŽinių perdavimasTarptautiškumas, Įsitraukimas regione.

Šiemet Vilniaus kolegija  geriausiai įvertinta Įsitraukimo regione srityje, apimančioje studentų įsidarbinimą, praktikas, pajamas iš regioninių šaltinių, strateginę partnerystę tyrimų srityje. A (labai gerai) įvertinimai buvo gauti  investicijų į skaitmeninį švietimą, meninės veiklos ir  lėšų, gaunamų iš regioninių šaltinių, kategorijose. B (gerai) įvertinimai gauti baigusiųjų studijas laiku, studijų programų, dėstomų užsienio kalba, skaičiaus, studentų judumo, studentų praktikų atlikimo ir įsidarbinimo regione kategorijose.

Daugiau informacijos skaitykite čia