2020 m. birželio 9d. septintą kartą paskelbti aukštųjų mokyklų reitingavimo sistemos „U-Multirank“ rezultatai. Šios reitingų sistemos tikslas – atskleisti aukštųjų mokyklų skirtingumą ir institucijų įvairovę. Sistemos vartotojai gali pasirinkti jiems svarbius kriterijus ir susidaryti juos labiausiai dominančių aukštųjų mokyklų reitingą. Šiais metais buvo reitinguojama 1800 aukštųjų mokyklų (universitetų ir kolegijų) iš 92 pasaulio valstybių.

Vilniaus kolegija šiame reitinge dalyvauja nuo 2014 metų, kuomet U-Multirank reitingas buvo skelbiamas pirmą kartą. Tuo tarpu 2013 metais Vilniaus kolegija buvo viena pirmųjų Lietuvos aukštųjų mokyklų dalyvavusių pilotiniame U-Multirank projekte.

„U-Multirank“  reitinge universitetai ir kolegijos yra vertinami pagal sritis, atspindinčias pagrindinius aukštųjų mokyklų vertinimo aspektus: Mokymas ir mokymasisMoksliniai tyrimaiŽinių perdavimasTarptautiškumas, Įsitraukimas regione.

Šiemet Vilniaus kolegija  geriausiai į vertinta Įsitraukimo regione srityje, apimančioje studentų įsidarbinimą, praktikas, pajamas iš regioninių šaltinių, strateginę partnerystę tyrimų srityje. A (labai gerai) įvertinimus gavome meninės veiklos, absolventų dirbančių regione ir lėšų, gaunamų iš regioninių šaltinių, kategorijose.

Daugiau informacijos skaitykite: https://www.umultirank.org/study-at/vilniaus-kolegijauniversity-of-applied-sciences-rankings/