Vilniaus kolegija stiprina bendradarbiavimą su Šalčininkų rajono savivaldybe

2023-10-25

Vilniaus kolegijos vadovai lankėsi  Šalčininkų rajono savivaldybėje ir aptarė galimybes plėtoti bendradarbiavimo ryšius ne tik jaunimo studijų srityje, tačiau kartu vykdyti socialinius projektus, taikomojo mokslo ir užsakomąsias projektines veiklas, kurios užtikrintų ne tik specialistų rengimo naudą, bet turėtų įtaką regiono plėtrai.

Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič susitiko su Vilniaus kolegijos direktore Žymante Jankauskiene, susitikime taip pat dalyvavo Vilniaus kolegijos direktorės pavaduotoja mokslui ir partnerystei Nijolė Zinkevičienė ir pavaduotojas ekonomikai Andriejus Sadauskis, o taip pat Šalčininkų rajono vicemeras Valdemar Sliževski ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

Kolegijos vadovai pristatė Vilniaus kolegiją, Kolegijos direktorė  pažymėjo, „kad mūsų tikslas – stipri socialinė partnerystė, užtikrinanti naudą ir poveikį regionui. Turime labai plačią studijų programų pasiūlą, esame įvairūs ir atviri kitoms iniciatyvoms ir pasiūlymams, norime būti reikalingi“.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Reginos Markevič teigimu, Šalčininkų rajono mokyklos atviros profesiniam informavimui ir susitikimams su kolegijos atstovais, kad galėtų ugdyti motyvuotas ir orientuotas jaunas asmenybes.

„Noriu, kad žinotumėte, kad Šalčininkuose esate laukiami. Puikiai pažįstame Jūsų įstaigą, mūsų rajono jaunimas plačiai renkasi joje studijas, o bendradarbiauti būtina. Jau dabar matau puikias perspektyvas. Galime kalbėtis apie bendrus taikomuosius darbus, planuoti kitus susitikimus. Šiuo metu trūksta įvairių sričių specialistų, todėl mūsų bendradarbiavimas bus naudingas abiem pusėms ir kurs pridėtinę vertę ir kolegijai, ir mūsų rajonui“, – kalbėjo meras Zdzislav Palevič.

Susitikimo rezultatas – sutarta paruošti bendradarbiavimo sutarties projektą. Jos rengimą ir realizavimą koordinuos vicemeras Valdemar Sliževski. Planuojama, kad Šalčininkų rajono savivaldybės ir Vilniaus kolegos partnerystės sutartis būtų pasirašyta dar šiemet.

Parengta pagal Šalčininkų rajono savivaldybės informaciją

Nuotr. Šalčininkų rajono savivaldybės