Spalio 10-12 d. Azerbaidžiano sostinėje Baku vykusioje tarptautinėje studijų ir karjeros parodoje dalyvavo atstovai iš 19 šalių. Lietuvos aukštąjį mokslą pristatė delegacija iš Lietuvos. Mūsų šalies stende „Study in Lithuania“ atstovai iš Švietimo mainų paramos fondo bei 14 universitetų ir kolegijų parodos lankytojus supažindino su aukštojo mokslo sistema ir studijų galimybėmis.

Vilniaus kolegijai parodoje atstovavo Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas dr. Romanas Tumasonis, kuris parodos lankytojams pristatė kolegijoje vykdomas studijų programas anglų ir rusų kalbomis. Moksleiviai bei jų tėvai domėjosi studijų trukme bei kaina, gyvenimo sąlygomis Lietuvoje.

Dalyvavimas tarptautinėse mugėse plėtoja kolegijos tarptautiškumą ir bendradarbiavimą su kitų šalių aukštojo mokslo institucijomis. Parodos metu plačiau buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės su Azerbaidženo (Azarbaijan Technical University), Vengrijos (College of Dunaujvaros ir University of Debrecen) bei Turkijos (Yasar University) aukštosiomis mokyklomis. Tikimės, kad jos taps patikimais kolegijos partneriais, dalyvaus mainų programose ir bendruose projektuose.

Aušra Netikšienė, EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja