Vilniaus kolegija pristatė studijas Panevėžyje vykusiame renginyje  „Studijų diena 2023“

2023-10-02

Jau antrus metus po vienu, „Kalnapilio“ arenos, stogu Panevėžio miesto savivaldybė subūrė šalies aukštąsias ir profesines mokyklas renginyje „Studijų dienoje 2023“.  Rugsėjo 27 d. aštuntokai, visų gimnazijų klasių mokiniai ir kiti besidomintys studijų galimybėmis buvo pakviesti į susitikimus su bene 30 didžiausių universitetų, kolegijų bei profesinių mokyklų atstovais.

„Mokiniams ateities profesijos pasirinkimo etape labai svarbu turėti kuo daugiau informacijos,  padėti pažinti galimybes ir priimti argumentuotus sprendimus. Šiam tikslui jau antrus metus organizuojame „Studijų dieną“ ir tikimės, kad renginys padės apsispręsti dėl laikomų valstybinių brandos egzaminų bei priimti teisingus sprendimus sudarant individualius ugdymosi planus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Silvija Sėrikovienė.

Vilniaus kolegijos komanda šiame renginyje dalyvavo antrus metus ir sulaukė nemažai apsilankiusiųjų klausimų apie siūlomas studijų programas, priėmimo tvarką ir kt.