Vilniaus kolegija pasitinka pirmakursius!

2022-07-29

Liepos 29 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija Bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbė kvietimus studijuoti aukštosiose mokyklose.  Šiemet prašymus pateikė 25,4 tūkst. stojančiųjų (2021 m. – 25,7 tūkst.). Iš visų prašymus pateikusių asmenų bent vienam pageidavimui nustatytus valstybės finansuojamos ar nefinansuojamos vietos reikalavimus tenkina daugiau kaip 21,1 tūkst. stojančiųjų. Turinčių teisę pretenduoti į valstybės finansuojamas ir studijų stipendijų vietas yra daugiau kaip 13,3 tūkst., iš jų – 8,1 tūkst. šių metų abiturientai.

Į Vilniaus kolegijos studijų programas pakviesta daugiau kaip 1 730 būsimųjų studentų. Daugiausia studentų sulaukė bendrosios praktikos slaugos studijų programa – 152, Tarptautinio verslo  – 149), Programų sistemų – 109,  Ryšių su visuomene – 108.

Daugiausia stojančiųjų studijuoti valstybės finansuojamose vietose pakviesta į Verslo vadybos fakulteto į Tarptautinio verslo studijų programą – 122 stojantieji, o kitą šio fakulteto programą –  Reklamos vadybą – 54. Į Elektronikos ir informatikos fakulteto Programų sistemų studijų programą pakviesti 77 valstybės finansuojami stojantieji.  Į Bendrosios praktikos slaugos studijų programą (Sveikatos priežiūros fakultetas) pakviesta 60 valstybės finansuojamų stojančiųjų. Ekonomikos fakulteto dvi studijų programos – Buhalterinė apskaita ir Finansai – taip pat sulaukė nemažo pakviestųjų būrio (46 ir 45).

Primename, kad gavus kvietimą studijuoti, svarbu sudaryti studijų sutartį su kolegija.  Elektroninis studijų sutarčių su pakviestaisiais sudarymas vyks nuo liepos 29 d. 12 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val.

Tiesioginiu būdu studijų sutarčių sudarymas Vilniaus kolegijoje vyks nuo rugpjūčio 1 d. 9 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val. Studentų g. 39A, Vilnius.

Daugiau informacijos: https://www.viko.lt/baigesi-bendrojo-priemimo-prasymu-teikimas-i-lietuvos-universitetus-ir-kolegijas/

Papildomas priėmimas vyks rugpjūčio 3–5 dienomis. Papildomo priėmimo metu 4–5 dienomis stojantiesiems yra numatyta galimybė išlaikyti motyvacijos vertinimą, jeigu jie nedalyvavo pagrindinio priėmimo metu. O stojantiejiems  į Menų fakulteto studijų programas, kur būtinas stojamasis egzaminas, rugpjūčio 5 d. vyks stojamieji egzaminai.