Vilniaus kolegija karjeros renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“

2023-01-24

Sausio 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame karjeros renginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“ studijų programas pristatė ir moksleivius konsultavo Vilniaus kolegijos studentų priėmimo organizavimo vadovė Anželika Slimanavičienė, skaitmeninių studijų vadybininkė Natalija Pozniak, akademinės informacijos vadybininkas Andrius Noreika kartu su Vilniaus kolegijos studentais.

Vilniaus kolegijos stende moksleiviai gavo ne tik visą reikiamą  informaciją apie priėmimo tvarką, stojimo eigą, pasirengimą studijoms, bet ir iš arčiau pažino Vilniaus kolegiją, turėjo galimybę konsultuotis su Kolegijos atstovais. Džiaugiamės didžiuliu moksleivių kiekiu, kurie lankė Vilniaus kolegijos stendą ir domėjosi čia teikiamomis studijomis.

„Aukštųjų mokyklų mugė“ – jau tradicija tapęs karjeros renginys. Mugėje šiais metais džiugino ne tik rekordinis lankytojų skaičius, bet ir itin didelis jaunuolių domėjimasis aukštojo mokslo pasiūla studijoms Lietuvoje. Sistemos duomenimis, šių metų mugėje apsilankė net 13 860 lankytojų!  Renginyje netrūko aktualių pranešimų ir praktinių seminarų – tam, kad būsimieji studentai gautų ne tik visą aktualią informaciją apie stojimą į aukštąsias mokyklas ir studijas, bet ir iš pirmų lūpų išgirstų motyvuojančius pranešimus.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/svietimas/2023/01/20/news/-aukstuju-mokyklu-mugeje-2023-rekordinis-lankytoju-skaicius-ir-augantis-susidomejimas-studijomis-lietuvoje-25864073