Vilniaus kolegija įsteigė nominacijas Lietuvos mokinių technologijų olimpiados nugalėtojams  

2022-05-16

2022 m. gegužės 13 d. Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas‘2022“. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė dr. Birutė Žygaitienė renginyje užėmė svarbias pareigas – buvo vertinimo komisijos pirmininkė, Kultūrinės veiklos vadybos ir šokio pedagogikos katedros docentė dr. Inga Kepalienė dalyvavo mokinių darbų vertinime.    

Technologijų olimpiadoje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių iš visos Lietuvos. Smagus  šurmulys ir „kūrybos virusas“ tekstilės, tekstilės ir aprangos, konstrukcinių medžiagų, taikomojo meno, amatų ir dizaino, statybos ir medžio apdirbimo bei mitybos grupėse siautėjo visą dieną. Technologijų olimpiada mokiniams suteikia galimybę atskleisti kūrybiškumą, išreikšti savo originalumą,  parodyti savo gebėjimus ir įgūdžius.   

Vilniaus kolegijos nominacijos išdalintos kūrybiškiausiems Lietuvos mokiniams, sukūrusiems įspūdingus namų darbus bei originaliai atlikusiems užduotis. Jaunieji kūrėjai nudžiugino originaliais sumanymais,  kruopščiai atliktais darbais. Sveikiname nugalėtojus!    Dalinamės olimpiados akimirkomis