Žurnalas „Reitingai“ antrą kartą pristatė dalykinius kolegijų ir universitetų reitingus, padėsiančius pasirinkti kokybiškiausias studijas. Labai svarbu vertinant buvo tai, ką apie kolegijų bei universitetų parengtus specialistus mano darbdaviai: kiek juos tenkina į darbo rinką įsiliejantys minėtų aukštųjų mokyklų alumnai.

Žurnalas „Reitingai“ vertino 40 profesinio bakalauro studijų krypčių. Vilniaus kolegija iš 18 vertintų studijų krypčių pirmauja 15-oje. Kryptys, kuriose Vilniaus kolegija užima pirmąją vietą: medicinos technologijos, reabilitacija, slauga, ekonomika, finansai, rinkodara, vadyba, verslas, apskaita, elektronikos ir elektros inžinerija, informatika, pedagogika, maisto technologijos, muzika, teatras ir kinas.

Buvo nustatyti šie dalykinio reitingo sudarymo kriterijai: darbdavių nuomonė vertinant kolegijų profesinius bakalaurus sudarė 40 proc. viso svorio. 20 proc. reitinge buvo suteikta studijuoti į aukštąsias mokyklas priimtų pirmakursių balo vidurkiui. Svarbus parametras – kiek konkrečią studijų kryptį konkrečioje aukštojoje mokykloje pasirinko geriausių abiturientų (tai  yra tų gimnazistų, kurie visus valstybinius brandos egzaminus išlaikė balais nuo 88 iki 100). Reitinge jam suteikta taip pat 20 proc. viso svorio. Vertinimams pasirinktas ir dar vienas stojantiesiems aktualus kriterijus – kokį žemiausią balą turintys 2015 m. jaunuoliai buvo priimti į konkrečią studijų kryptį – šiam parametrui suteikta 20 proc. svorio.