Žurnalas „Reitingai“ paskelbė naujausius aukštųjų mokyklų reitingus: Vilniaus kolegija – 2020 m. kolegijų reitingų lyderė!

Šis reitingas, tai pagalbininkas moksleiviams, jų tėvams bei būsimiems studentams, kuris gali padėti pasirinkti profesionaliausią švietimo įstaigą. Sudarant kolegijų reitingą aukštosios mokyklos vertinamos pagal  įvairius rodiklius bei kriterijus. Vertinamas kolegijų akademinis personalas ir studijų bazės gerovė bei studentų požiūris į kolegiją, atsižvelgiama į darbdavių nuomonę ir alumnų kuriamą pridėtinę vertę. Analizuojami LAMA BPO duomenys ir žiūrima kiek į kolegiją buvo priimta pačių geriausių studentų, vertinamas ir kolegijų konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje.

Pagal bendrą visų rodiklių sumą (taškais) Vilniaus kolegija  surinko 74,94 taškus ir jau penktus metus iš eilės užėmė 1-ąją vietą Lietuvos valstybinių kolegijų reitinge. Šiais metais  geriausiai buvo įvertinti Vilniaus kolegijos studentai ir studijos (36,69 taškai iš  40). Sulaukėme gero įvertinimo ir iš darbdavių – alumnų kuriama pridėtinė vertė surinko 23,76 taškus.