VIKO šokių ir dainų ansamblis „Voruta“ dalyvavo Lietuvos studentų liaudiškos muzikos festivalyje „Linksminkimos“

2021-11-24

Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis „Voruta“ praėjusį savaitgalį dvi dienas dalyvavo XI – ąjame Lietuvos studentų liaudiškos muzikos festivalyje „Linksminkimos“ , kurio tikslas – tęsti ir puoselėti akademinio jaunimo liaudiškos muzikos ansamblių bendruomenių tradicijas šalies universitetuose, kolegijose, siekti geresnio studentų liaudiškos muzikos kolektyvų meninio lygio bei telkti studentų meno kolektyvus naujiems kūrybiniams ieškojimams, skatinti neformalų bendravimą, plėtoti naują mėgėjiško meno vyksmo impulsą universitetuose.

Ansambliečiai buvo pasiilgę ne tik repeticijų, bet ir galimybės pasirodyti žiūrovams, susitikti seniai matytus bičiulius, pasidžiaugti vieni kitais.

Pirmąją festivalio dieną, lapkričio 20-ąją,  „Voruta“ dalyvavo  liaudies instrumentinės – vokalinės muzikos koncerte – VDU Švietimo akademijos salėje. Dalyvo ansamblio dainininkai ir muzikantai.

Sekmadienį, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre,  vyko visų kolektyvų koncertas-paradas „Šokim, trypkim, linksmi būkim“ ir kolektyvų apdovanojimas.

Patys šilčiausi įspūdžiai. Šis pasirodymas daliai vorutiečių buvo premjerinis, todėl, kad šiemet kolektyvo gretas papildė nauji šokėjai, muzikantai ir daininkai. Šį sezoną su šokėjais pradėjo du nauji, jauni, entuziastingi choreografai – taigi ir juos sveikiname su premjera!