VIKO bendrabučiuose apsigyvens visi norintys būsimieji kolegijos pirmakursiai

2022-08-26

Vilniaus kolegijos (VIKO) direktoriaus pavaduotojas ekonomikai  Andriejus Sadauskis pažymėjo, kad šiuo metu Kolegija studentams siūlo apsigyventi 5 bendrabučiuose, kuriuose apgyvendina visus norinčiuosius Kolegijos pirmakursius. Pasak pavaduotojo, „šiemet susidomėjimas bendrabučiais dėl išaugusių butų nuomos kainų Vilniuje iš tiesų padidėjo ir sulaukiame kitų aukštųjų mokyklų pirmakursių prašymų apgyvendinti bendrabutyje. Mūsų studentai priklausomai nuo bendrabučio ir kambario tipo studentai moka nuo  60 Eur  iki 260 Eur”.

Vilniaus kolegijos (VIKO) bendrabučių valdytojas Virgilijus Varatinskas pabrėžė, kad VIKO bendrabučiuose savo vietas gavo ir dar gaus visi norintys būsimieji kolegijos pirmakursiai, pati kolegija taip pat turi pasilikusi tam tikrą vietų rezervą savo studentams, kurie galbūt pakeis savo planus ir pasirinks gyvenimą bendrabutyje.

V.Varatinskas pažymėjo, kad penkiuose kolegijos bendrabučiuose galėtų apgyvendinti maždaug 150 studentų iš kitų aukštųjų mokyklų. „Dabar po truputį juos ir pradėjome priiminėti – šiuo metu tokių studentų turime jau apie 60. Dar turime ir  rezervą, jeigu atsiras mūsų studentų, nes būna tokių, kurie nors ir negyveno bendrabutyje, bet dabar, pakilus nuomos kainoms, irgi kreipiasi ir grįžta į bendrabučius. Tad priimame ir juos“, – paaiškino VIKO bendrabučių valdytojas. Pasak V.Varatinsko, kitiems bendrabučiuose gyvenantiems studentams gyvenimo sąlygos nepakis. Tiesa, Vilniaus kolegijoje nestudijuojantys bendrabučio gyventojai turės už kambarius susimokėti maždaug 10 eurų brangiau nei VIKO studentai.