Š. m. lapkričio 11 d. Verslo vadybos fakulteto Studentų mokslinė draugija (SMD) Europos sveikos mitybos dienos proga kiekvieną fakulteto bendruomenės narį kvietė atsakyti į klausimą: „Kaip išgyventi sveikai?“ bei priminė tris svarbiausius sveikos gyvensenos dėsnius, kurių nedera pamiršti: pajudėti, pavalgyti, pailsėti.

Ar žinote, kaip sveikai pradėti dieną? Atsakymas pasirodo labai paprastas – nuo mankštos! Todėl SMD ir pirmo kurso reklamos vadybos RV14 studentai visus bendruomenės narius pakvietė į masinę mankštą. Buvo viskas, ko reikia, – įkvepianti muzika, puikūs treneriai, aktyvūs dalyviai. Mankšta ne tik padėjo pabusti, bet ir prakaito lašą ne vienam išspaudė.

Per ilgąją pertrauką studentai ir dėstytojai rinkosi į sporto klubo „Goodlife Academy“ vyr. asmeninio trenerio Broniaus Burneikos paskaitą: „Kaip maitintis sveikiau, kaip pasiekti geresnių rezultatų gyvenime?“ Atsakymas toks: „Valgyti reguliariai bent 5 – 6 kartus per dieną, kasdien aktyviai judėti.

Per visas pertraukas pirmo aukšto fojė vyko fotokonkurso „Netrukdomas ilsėkis“ fotosesija. Kuri nuotrauka pati šauniausia – parodys balsavimas, kuris vyks iki š. m. lapkričio 18 d. Verslo vadybos fakulteto SMD „Facebook“ paskyroje:

https://www.facebook.com/VIKOVVFSMD.

Po paskaitų studentų ir dėstytojų laukė „Protų mūšis“. Net šešios 5 narių komandos varžėsi dėl sporto klubo „Impuls“ ir „Mary key“ kosmetikos konsultantų ir platintojų įsteigtų prizų. Atkaklioje ir permainingoje kovoje laimėjo komanda „Okey, kaip nori“! Tikimės, kad ši protų mankšta virs gražia tradicija.

Studentų mokslinė draugija ypač nori padėkoti visiems šio renginio rėmėjams: sveiko maisto parūpinusioms UAB „Vaisvija“ ir UAB „Arimex“, sporto klubų tinklui „Impuls“, UAB „Mineraliniai vandenys“.

VVF Studentų mokslinės draugijos
pirmininkė Brigita Šmelcerytė