Šiais metais Verslo vadybos fakultetas įsiliejo į Pasaulinės verslumo savaitės (http://www.gew.co/) partnerių gretas. 140 pasaulio šalių š. m. lapkričio 17–23 dienomis organizavo verslumą skatinančius renginius, ugdančius jaunimo verslumo gebėjimus bei skatinčius pozityvų požiūrį į verslą.

Verslo vadybos fakultete visą savaitę vyko verslo dirbtuvės, paskaitos, susitikimai, kuriuose dalyvavo verslo įmonių atstovai. Savo patirtimi ir žiniomis apie verslą su VVF studentais ir dėstytojais dalijosi skaitmeninės reklamos ekspertas, vienos iš lyderiaujančių skaitmeninės reklamos įmonių UAB „Digitouch!“ įkūrėjas ir vadovas Andrius Kontrimavičius, vienos iš pasaulio rinkos tyrimų lyderių, įmonės „Euromonitor International“ rinkos tyrimų konsultantas Centrinei Europai Andžej Šakevič, tarptautinio verslo patarėjas ir konsultantas, Švedijos prekybos rūmų tarybos narys, buvęs Lietuvos komercijos atašė Švedijoje verslininkas Sigitas Brazinskas, VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadybininkė Lina Kalinauskaitė, MB „Vynas ir draugas“ vadovė, profesionali someljė Jūratė Sprindžiūnaitė, vienas iš žinomiausių Lietuvos sociologų, viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų įmonės UAB „Vilmorus“ vadovas dr. Vladas Gaidys, „Juškus gallery“ vadovas Donatas Juškus, VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadybininkė Rimantė Ribačiauskaitė bei startuolio TOKIA.LT atstovė, rinkodaros specialistė Ramunė Tumasonytė.

Pasaulinės verslumo savaitės 2014 renginiuose studentai turėjo unikalią galimybę susitikti su bepiločių skraiduolių entuziastais – MB „Mano sparnai“ vadovu, verslininku Vytautu Ratkevičiumi, aeronautikos inžinieriumi Jonu Karaliumi, UAB „Promaksa“ steigėju ir vadovu Antanu Petrausku ir jo kolega Andriumi Lauciumi. Po susipažinimo su bepiločiais skraiduoliais bei jų galimybėmis keturios studentų komandos kūrė bepiločių skraiduolių panaudojimo verslo idėjas. Greičiausiai įgyvendinamos idėjos konkursą laimėjo turizmo vadybos trečiakursių komanda.

Pasaulinės verslumo savaitės tikslas – paskatinti drąsiau imtis įgyvendinti naujas verslo idėjas.

Tarptautinio verslo katedros vedėja
Neringa Miniotienė

Verslumo savaite 491 Verslumo savaite 509
Verslumo savaite 479 Verslumo savaite 463
Verslumo savaite 1 Verslumo savaite