UAB „Grinda“ tapo Vilniaus kolegijos partneriu

2024-01-25

Vilniaus kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė ir UAB „Grinda“ direktorius Jonas Davidavičius pasirašė aukštosios mokyklos ir įmonės bendradarbiavimo sutartį. 

UAB „Grinda“ yra Vilniaus miesto tvarkymo įmonė, vykdanti 18 skirtingų veiklų. Įmonė remontuoja ir prižiūri gatvių ir kiemų dangas, valo, barsto ir plauna gatves, atlieka ir kitas miestui privalomas paslaugas. Viena iš „Grindos“ veiklų – organizuoti beglobių gyvūnų priežiūrą ir karantinavimą. 

Plėtojant bendradarbiavimą su įmone išgrynintos pagrindinės bendrų veiklų kryptys: studentų praktika, studijų metu atliekamos ir sprendžiamos įmonės pateiktos užduotys, užsakomieji tyrimai aktualioms problemoms spręsti. Susitikimo metu Agrotechnologijų fakulteto, Elektronikos ir informatikos, Verslo vadybos fakulteto vadovai pristatė pagrindines galimybes kryptingai plėtoti bendradarbiavimą. Sutarta parengti bendradarbiavimo veiklų planą, kuriame būtų įtrauktos planuojamos veiklos. 

Vilniaus kolegija aktyviai plėtoja socialinę partnerystę, nes siekia ne tik dalintis sukaupta patirtimi, bet ir tobulinti studijų programas, organizuoti interaktyvias paskaitas bei praktikasatlikti aktualius užsakomuosius tyrimus, rengti bendrus projektus su įmonėmis ir organizacijomis, plėtoti visuomenei naudingas veiklas.