2016 m. balandžio mėn. 25–29 dienomis Vilniaus kolegijoje vyko jau tradicine tapusi Tarptautinė savaitė. Jos metu Menų ir kūrybinių technologijų fakultete lankėsi, paskaitas skaitė bei kūrybinius užsiėmimus vedė net 16 specialistų iš įvairių šalių.

Dizaino katedroje lankėsi dėstytojai June Hart ir David McLaren su 6 studentų grupe iš Škotijos (New College Lanarkshire).

Scenos meno ir šokio pedagogikos katedroje dirbo Paula Salosaari iš Suomijos (Savonia University of Applied Sciences) bei Niujorko Metropoliteno operos šokėjai Laura Butler Rivera ir Daniel Irizarry Osorio, šiuo metu dirbantys Turkijoje (Bilkent Universitesi Lojmanlari Bilkent/Ankara).

Kultūrinės veiklos vadybos katedros studentams paskaitas skaitė dėstytojos iš Suomijos Anna Heikkinen (School of Management at University of Tampere) ir Elina Riivari (Jyväskylä University School of Business and Economics).

Savo darbo metodiką Populiariosios muzikos studijų programos studentams, studijuojantiems džiazo vokalą, pristatėZinaida Pasjutina iš Baltarusijos (The Belarusian State University of Culture and Arts).

Daiga Bokuma ir Kristine Paisuma atvyko iš Latvijos Kultūros koledžo, ir domėjosi menų srities studijų organizavimo klausimais.

Neseniai pasibaigusios Tarptautinės savaitės renginiuose mūsų fakultete apsilankė iki šiol gausiausios ir savo veiklomis įvairiausios delegacijos.