Vilniaus kolegijoje 2015 m. balandžio 27–30 dienomis VIKO Tarptautinių ryšių skyrius organizavo Tarptautinę savaitę.

Sveikatos priežiūros fakultete Tarptautinės savaitės renginiai prasidėjo nuo antradienio, balandžio 28 d. Renginių metu fakultete lankėsi 3 viešnios iš Rygos medicinos kolegijos (Latvija) ir vienas svečias iš Artevelde universiteto kolegijos (Belgija). Svečiai susitiko su fakulteto dėstytojais, lankėsi sveikatos priežiūros įstaigose, skaitė paskaitas fakulteto studentams ir dėstytojams.

Lektorės Lilijos Antonevičos paskaita apie pacientų slaugą po rankų operacijų buvo skirta studijų programos „Bendrosios praktikos slauga“ studentams. Studentai aktyviai dalyvavo paskaitoje – diskutavo, lygino slaugos ypatumus Lietuvoje ir Latvijoje.

Lektorius Filip Dejonkeheere (Belgija) studentams skaitė paskaitą apie tarptautinę komunikaciją sveikatos priežiūroje, o dėstytojams – apie inovatyvaus dėstymo naujoves ir kūrybišką mąstymą.

Sveikatos priežiūros fakultete balandžio 29 d. nuo 17 val. įvyko tarptautinis vakaras, kuriame dalyvauti galėjo tiek studentai, tiek dėstytojai. Vyko konkursas „Protų mūšis“, koncertavo Vilniaus kolegijos etnografinis ansamblis „Voruta“. Po to visi dalyviai ir svečiai buvo pakviesti į tarptautines vaišes.

Viktorija Kielaitė,
Erasmus programos koordinatorė Sveikatos
priežiūros fakultete, Slaugos katedros lektorė