Šiemet tarptautinėje savaitėje Vilniaus kolegijoje savo patirtimi su bendruomenės nariais ketėsi 47 dėstytojai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Tarptautinė mokymo savaitė – iniciatyva, jau tapusi tradicija, pritraukianti vis daugiau užsienio dėstytojų, kurie nori dalintis žiniomis su Vilniaus kolegijos studentais ir apsikeisti patirtimi su kolegomis.

Sulaukėme svečių ne tik iš Europos šalių, bet ir iš Kenijos, Indijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų. Šiais metais pas mus atvyko 47 dėstytojai, kurie patirtimi ir žiniomis keitėsi visuose kolegijos fakultetuose. Sulaukėme ir kolegų,  kurie atvyko stažuotis ir gilinti žinias.

Intensyvios mokymo savaitės metu studentai nepraleido progos įgyti tarptautinės patirties klausydamiesi dėstytojų pranešimų, paskaitų bei įgydami praktinių įgūdžių seminaruose neišvykstant iš Lietuvos. Studentams ši savaitė buvo ir puiki galimybė pasidomėti užsienio aukštųjų mokyklų siūlomomis galimybės atlikti praktiką ar išvykti studijuoti pasinaudojus Erasmus+ mobilumo programa. Visą savaitę ir Vilniaus kolegijos dėstytojai tobulino savo įgūdžius dalyvaudami tarptautinių svečių surengtuose mokymuose bei seminaruose.

Svečiai kiekvieną dieną po paskaitų turėjo progą susipažinti su Lietuvos kultūra išbandydami linijinius ir liaudies šokius, apsilankydami pinigų muziejuje, Valstybės pažinimo centre, Vilniaus senamiestyje ir Trakuose.

Šiais metais tarptautinės savaitės uždarymo koncerte ne tik iškilmingai išlydėjome mūsų svečius, bet ir minėjome Kovo 11-ąją, bei sveikinome damas moters dienos proga. Šventinį koncertą mums dovanojo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai.

Jau numatyta ir 2020 metais vyksiančios tarptautinės mokymo savaitės data. Svečių kolegijoje lauksime kovo 2-6 dienomis. Lauksime norinčių prisijungti!

Nuoroda į tarptautinės savaitės atidarymo nuotraukų albumą
Nuoroda į tarptautinės savaitės paskaitų ir veiklų nuotraukų albumą
Nuoroda į tarptautinės savaitės uždarymo nuotraukų albumą