Rugsėjo 19 d. Žalgirio arenoje, Kaune vyko didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys „#Switch! “. Renginio metu vykusioje mokslo mugėje Vilniaus kolegijos stendas kvietė lankytojus išbandyti, išmokti ir kurti kartu.

Stendo lankytojai turėjo puikią progą ne tik pamatyti Elektronikos ir informatikos fakulteto studentų darbus, bet ir išbandyti elektronikos, mechatronikos, programavimo ir telekomunikacijų technologijas. Tinklinių žaidimų mėgėjus viliojo „Kosminė šaudyklė“ – fakulteto studentų kurtas tinklinis žaidimas. Robototechnikos gerbėjai dalyvavo mašinų-robotų lenktynėse. Visi dalyvavę Pasidaryk pats (DIY) dirbtuvėse išsinešė susilituotą mirksintį elektroninį įrenginį.

Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto atstovės kvietė išbandyti 3D skenavimą, kuris perkelia į virtualią erdvę ne tik techniškus dizaino ir gamybos procesus, bet ir įprastus kasdienio gyvenimo momentus – stiliaus formavimą, drabužių paieškas bei varginantį jų matavimąsi ieškant tinkamo dydžio.

Tikimės, kad stendą aplankę moksleiviai vieną dieną pravers mūsų fakulteto duris ir ateityje kurs, konstruos ir programuos kartu.