Ši diena skirta paraginti visus europiečius mokytis kalbų. Strasbūre įsikūrusios Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena minima kasmet nuo 2001 m. rugsėjo 26 d. Ja siekiama: atkreipti visuomenės dėmesį į kalbų mokymosi svarbą siekiant stiprinti daugiakalbystę ir tarpusavio supratimą; puoselėti turtingą Europos lingvistinę ir kultūrinę įvairovę; skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą mokykloje ir už jos ribų.

Vilniaus kolegijos studentai ir Užsienio kalbų centro dėstytojai kviečia rugsėjo 22 – 28 d. dalyvauti Verslo vadybos, Ekonomikos, Agrotechnologijų, Elektronikos ir informatikos bei Menų ir kūrybinių technologijų fakultetų renginiuose (programa), kurie skirti Europos kalbų dienai.

Rugsėjo 25 d. (penktadienį)  Vilniaus mokytojų namuose ir Vilniaus Rotušėje veiks „Kalbų dirbtuvės“ ir vyks „Kalbų mugė“ (programa: http://vikc.lt/lt/pagrindinis-1/europos-kalb-diena-2015-13283).

Rugsėjo 26 d. (šeštadienį) siūlome skirti pusvalandį kalboms bei atlikti Užsienio kalbų centro parengtą testą ir iš karto sužinoti anglų, verslo anglų, vokiečių, verslo vokiečių, prancūzų ir rusų kalbų lygį VMA Moodle (http://moodle.viko.lt/, prisijungus pasirinkti: Foreign language proficiency tests/Užsienio kalbų įsivertinimo testai), arba  užsiregistruoti į užsienio kalbų kursus (www.viko.lt → Studijos→Neformalus švietimas→Kursai, seminarai).

VVF dekanatas
Užsienio kalbų centras

UKC logo 2015