Sveikinimas absolventams

2022-06-27

Mieli Vilniaus kolegijos absolventai,

Birželis ir prasidėjusi vasara kviečia galvoti apie poilsį bei dovanoja gražią, prasmingą studijų baigimo šventę. Nors studijų laikotarpis buvo kupinas atradimų ir pandemijos laikotarpio iššūkių, drauge viską pavyko įveikti.

Džiaugiuosi, kad buvote mūsų kūrybingos, socialiai atsakingos bendruomenės nariais. Mes buvome greta ir padėjome Jums siekti svajonės. Lai ši paskutinė studijų diena būna naujų planų, idėjų ir galimybių pradžia.

Linkiu siekti pasirinkto tikslo, nors tai gali pareikalauti nemažai kantrybės ir išminties. Būkite atsakingais, siekiančiais ir kuriančiais piliečiais. Asmeninis tobulėjimas yra prasminga dovana Jums, kiekvienam iš mūsų, kurie siekia stiprinti savo nuostabią šalį – Lietuvą.

Šiandien jaučiamės pakiliai, nes Jūs esate dar viena šauni Vilniaus kolegijos absolventų laida. Nepamirškime vieni kitų ir linkėkime vieni kitiems džiugių susitikimų ateityje. Aukime ir stiprėkime kartu, garsinkime Vilniaus kolegijos vardą, didžiuokimės savo aukštąja mokykla. Linkiu nesibaigiančio pažinimo džiaugsmo, veržlumo, pagarbaus ir šilto bendravimo, sėkmingos profesinės veiklos. Noras ieškoti ir atrasti telydi Jus.

Vilniaus kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė