Sveikatos priežiūros fakulteto studentai kartu su lektore dalyvavo masažo čempionate

2023-10-03

Latvijos universiteto P. Stradinio medicinos kolegija Jūrmaloje (Latvija) kartu su Pasauline masažo asociacija (IMA) šių metų rugsėjo 29 ir 30 dienomis surengė Šiaurės šalių (NORDIC COUNTRIES) masažo čempionatą, kuriame dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedros atstovai: Kineziterapijos studijų programos studentai Ilona Šernaitė ir Laurynas Garbštas (grupė KI 22) kartu su lektore  Marina Smelevič.

Jūrmaloje vykusiame čempionate studentai demonstravo savo įgūdžius ir meistriškumą.  Ruošiantis čempionatui pasirodymams buvo sukurtos ir ištobulintos keturios masažo programos. Kiekvienas studentas parengia ir pademonstruoja po dvi programas: remdamasis klasikine masažo technika bei programa ir remdamasis įvairiomis masažo technikomis.

Ilona Šernaitė ir Laurynas Garbštas puikiai įvykdė užduotis, profesionaliai pademonstravo masažo technikos elementus ir iškovojo trečią vietą, taip pat pelnė nominacijas už ergonomišką masažo atlikimą ir SPA elementų masažo technikos demonstravimą.