Susitinkame parodoje KARJERA & STUDIJOS!

2023-03-23

Vilniaus kolegija kovo 30 – 31 d. dalyvauja didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje KARJERA & STUDIJOS! Tai  paroda, skirta moksleiviams, studentams, karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, mokytojams ir mokyklų administracijoms.

Šių metų parodoje bus pristatomos studijos (Lietuvos kolegijos ir universitetai, profesinio mokymo įstaigos ir studijų užsienyje galimybės), karjeros galimybės (verslai, įdarbinimo galimybės), Mokytojų kambarys – mokymai, seminarai ir diskusijos mokytojams apie įtraukųjį mokymą, „Edtech Lietuva“  pranešimai, pranešimai mokyklų lyderiams „Renkuosi mokyti“ renginiai ir kt.,  Inovacijų zona (4 salė).

Pasak Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotojos studijoms R. Liepuonienės, „ši paroda, skirta studijų ir karjeros galimybėms, yra jau ketvirtoji šiais mokslo metais. Gausus Kolegijos bendruomenės būrys ruošiasi pristatyti Kolegijos studijų programas, konsultuoti besidominčius profesinio bakalauro studijomis.

Šių metų parodoje konsultuos daugiau kaip 50 Kolegijos studentų ir dėstytojų, turėsime du stendus – į vieną pakviesime (5 salėje), į kitą – 4 salėje, kur Elektronikos ir informatikos, Agrotechnologijų fakulteto dėstytojai ir studentai demonstruos inovacijas. Kolegos iš Elektronikos ir informatikos fakulteto parodos lankytojus kvies surinkti robotukus, pasitelkę virtualios realybės akinius pakvies patirti studijų procesą: praktiškai projektuoti, kurti žaidimus, aplikacijas ir kt.

Agrotechonogijų fakulteto dėstytojai ir studentai kvies:

Vilniaus kolegija parodoje kviečia į renginius, kuriuose dėstytojai ir studentai pasidalins savo įžvalgomis apie kūrybiškumą, stresą, karjerą, įsidarbinimą, madą ir kt.

Kovo 30 d. (ketvirtadienį) laukia trys susitikimai:

Verslo vadybos fakulteto lektoriai V. Chockevičiūtė, E. Kamienas  (5.5 konferencijų salė)

Kovo 31 d. (penktadienį):

Pasak R.Liepuonienės, ,,nenustebkite parodos koridoriuose sutikę mūsų Vikį, Lesę ir Reksą – robotus-šunis. Tai mūsų Robotikos dirbtuvių komandos aktyviai vystoma nauja robotinė platforma. Taip, taip, tai bendrojo naudojimo mobiliųjų robotų klasei priklausantys robotai, turintys keturias paslankias nepriklausomai judančias galūnes. Jie turi integruotus jutiklius, kurie leidžia robotui „jausti“ ir patirti aplinką bei reaguoti į dinaminius aplinkos pokyčius: aplenkti roboto judėjimo trajektorijoje atsiradusias kliūtis, sekti nurodytą objektą judant jam iš paskos arba greta jo.‘‘