Šių metų gegužės 4 d. vyko studentų meistriškumo konkursas „Grožio metamorfozės 2015“, kurį aštuntus metus organizuoja Kauno kolegijos Medicinos fakultetas. Jo metu Lietuvos kolegijų studentai demonstravo studijų metu įgytus praktinius įgūdžius viešojoje erdvėje pasidalindami gerąja patirtimi. Šiame konkurse dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studijų programos „Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija“ III kurso studentės: Jovita Lukauskaitė (makiažo rungtyje) ir Giedrė Šlimaitė (manikiūro rungtyje).

Konkurso organizatoriai kvietė dalyves interpretuoti temą „Grožio kerai“. Konkursančių pasirodymus vertino grožio terapijos specialistai, įvaizdžio ir aprangos dizaino specialistai, vadovaudamiesi specialiais kriterijais – dizaino kompozicija ir išdėstymas, techniniai darbo sprendimai, novatoriškumas, spalvų derinimo sėkmė bei konkurso temos atitikimas. Atskirai buvo vertinamos makiažo, manikiūro rungtys ir pasirinkto stiliaus harmoninga visuma.

Giedrė Šlimaitė nagų dailės rungtyje užėmė II vietą, o Jovita Lukauskaitė makiažo rungtyje buvo įvertinta už studentiškiausiai atliktą makiažą.

Grožio terapijos katedros
lektorė Ramunė Budrienė

Daugiau apie konkursą:
https://www.youtube.com/watch?v=JTJNTEJWYuE&feature=share
http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/kerintis-pavasarinis-makiazas-ir-manikiuras-ka-siulo-kosmetologes.d?id=67897722