„Splius“ ir Vilniaus kolegijai įteiktos Poltavos savivaldybės padėkos

2022-11-21

Penktadienį (lapkričio 18 d.) Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Beshta įteikė Poltavos savivaldybės padėkas už paramą ir pagalbą bendrovei „Splius“ ir Vilniaus kolegijai. Vilniaus kolegijos bendruomenė kartu su  „Splius“ bendrove suteikė pagalbą Poltavos savivaldybei atstatant interneto ryšio tinklus.

                      Ambasadorius P.Beshta įteikdamas padėkas padėkojo už paramą ir pažymėjo, kad „šiuo metu kaip niekad svarbu nesustoti ir tęsti įvairios paramos teikimą“.

                      „Splius“ vadovas Arymantas Klapatauskas pažymėjo, kad sulaukę „Vilniaus kolegijos pasiteiravimo dėl galimybės perduoti naudotą interneto ryšio tinklo įrangą, nedvejojome. Puikiai suprantame, kad pažeistos ar sunaikintos tinklo infrastruktūros atstatymas yra svarbus prioritetas, todėl ir ateityje planuojame tokią paramą teikti Ukrainos žmonėms“.

                      Išmaniosios televizijos ir šviesolaidinio interneto paslaugas tiekianti bendrovė „Splius“ yra viena iš pirmųjų operatorių, išjungusi rusiškus kanalus prasidėjus karui. „Tai ne pirma siunta Ukrainai, pavasarį į karo zoną iškeliavo bendrovės pirkti džipai. Įmonė daugiau nei pusę metų teikė nemokamas interneto ir TV paslaugas karo pabėgėliams iš Ukrainos (suteikta beveik 400 ukrainiečių). Įmonės kolektyvas prisideda ir savarankiškai: rinko aukas, mobiliuosius telefonus, rūbus bei daiktus karo pabėgėliams. Tikiu, jog visi mūsų įmonėje gyvena vienodomis vertybėmis“, – sako „Splius“ generalinis direktorius A. Klapatauskas.

                      Tai ne pirma Vilniaus kolegijos paramos siunta perduodama Poltavos savivaldybei. Kolegijos direktorė Ž.Jankauskienė dėkodama bendruomenės nariams už susitelkimą, akcentavo, „kad ir nedidelis kiekvieno bendruomenės nario indėlis yra svarbus ir reikšmingas. Todėl raginu ir ateityje kiekvieną iš mūsų prisidėti pagal galimybes teikiant pagalbą vienoje ar kitoje paramos akcijoje“.                      

Interneto ryšio tinklo įrangą pristatė į Ukrainą organizacija „Pagalbos sparnas“.