Lapkričio mėnesio pradžioje atstovai iš Belgijos, Portugalijos, Suomijos, Austrijos, Rusijos ir Lietuvos aukštojo mokslo institucijų rinkosi į Europos aukštųjų verslo mokyklų asociacijos SPACE network projektinį susitikimą Vilniaus kolegijoje.

Susipažinę su Europos Komisijos paskelbtu kvietimu teikti paraiškas Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ veikloms 2020 metams, kvietimo teikti paraiškas sąlygomis ir prioritetais, susitikimo dalyviai generavo galimų projektų idėjas, dalinosi geraisiais įgyvendintų bei įgyvendinamų projektų pavyzdžiais, sutarė, kokias paraiškas kartu teiks ateinančių metų pavasarį.

Diskusijos apie mokymo ir mokymosi inovacijas, „gyvų projektų” sėkmingi pavyzdžiai partnerinėse institucijose, inovatyvus požiūris į holistinį mokymą ir mokymąsi, migrantų ir pabėgėlių socialinio verslumo kompetencijų plėtojimas susitikimo dalyvius apjungė naujiems iššūkiams.

Vilniaus kolegija – SPACE network narė nuo 2002 metų. Verslo vadybos fakulteto dekanė Nida Mačerauskienė – šios asociacijos valdybos narė.