2019 m. spalio 23 d. Ekonomikos fakultete įvyko jau tradiciniu tapęs renginys „SMART START“. Renginys skirtas:

  • įmonėms, organizacijoms, siekiančioms pristatyti save ir pritraukti talentus, t. y. rasti gabiausius praktikantus ir darbuotojus savo įstaigai;
  • studentams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis ir norintiems: susirasti praktikos ar darbo vietą; susitarti dėl baigiamojo darbo temos; išgirsti ekspertų pranešimus.

„SMART START“ prasidėjo fakulteto dekanės dr. Aušros Liučvaitienės sveikinimo kalba ir akcentu, kad Smart Start`as skirtas dalinimuisi, kurio tikslas – kad kontaktas virstų karjera. Po renginio atidarymo,  gausus būrys studentų tiesiogiai, kaip lygiaverčiai partneriai, bendravo su pažangą ir lyderystę demonstruojančių bei sparčiai augančių įmonių atstovais, kurie studentams dalino praktikos arba darbo pasiūlymus, dalijosi įžvalgomis apie karjerą ir svarbius gyvenimo sprendimus. Po asmeninių susitikimų studentų laukė puiki proga išgirsti pranešimus tų žmonių, kurie savo srityje yra pasiekę karjeros aukštumų. Pranešėjai iš „Citadele“ banko, SEB banko, Grant Thorton Baltic UAB, Norian Accounting, UAB, UAB „Rödl & Partner“, Western Union Processing Lithuania,  ADB „Gjensidige“, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro (NBFC) pristatė savo darbines veiklas, naujausias rinkos tendencijas, patarė studentams kaip pradėti savo karjerą, kokiais pagrindiniais principais vadovautis.

Studente, niekada nepamiršk, kad padedamas Mentoriaus, sėkmingai susiklosčius Aplinkybėms, pasieksi geriausią Rezultatą naudodamas Technologijas. Tai ir yra „SMART START“.

Šiais metais renginyje sutikome ir dėkojame už žinias, patarimus: