Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla dalyvauja Erasmus+ projekte ,,EURsphere_Manuever your Future“. Projekto metu į mokyklą atvyko mokytojos Maria Helena Cunha Santos ir Ana Paula Sousa Goncalves iš Escola Profissional do Alto Lima, CIPRL (Portugalija). Ypatingo portugalų susidomėjimo sulaukė imitacinės bendrovės. Todėl 2018 m. balandžio 23 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete buvo organizuotas Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos svečių iš Portugalijos, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokinių (mokinių tarpe buvo keturi mokiniai iš Vokietijos, kurie atvyko į Lietuvą pagal projektą „Tarptautinė patirtis siekiant kokybės“ iš Duisburg, Kaufmannisches Berufskolleg Walther Rathenau logistikos aukštosios mokyklos) bei lydinčios mokytojos Vaclavos Griškevičienės vizitas.

Bankininkystės studijų programos studentai draugiškai sutiko visą delegaciją, pristatė Pinigų muziejaus ekspoziciją bei palydėjo svečius į IB „VIKO Bankas“. Vadovaujami IB „VIKO Bankas“ vadovo Alvydo Mackevičiaus, studentai pristatė IB „VIKO Banko“ veiklą, apdovanojimus ir siekiamybes. Savo ruožtu Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokiniai pristatė imitacinę bendrovę „VIGORA“.

Portugalai turėjo progą pabendrauti su fakulteto dekane Asta Pikeliene, prodekane Nijole Kašėtiene, Bankininkystės katedros vedėja Gitana Mečėjiene bei IB „VIKO Drauda“ vadove Jolita Naujaliene.

Džiaugiamės, jog eilę metų Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetas sėkmingai bendradarbiauja su Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla. Sieksime ir toliau atrasti naujų bendrų veiklų!