Vilniaus kolegija kviečia į mokslo populiarinimo renginius


Renginio detalės


Birželio 1-9 d. Vilniaus kolegijos lektoriai kviečia į mokslo populiarinimo renginius. XX mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ Agrotechnologijų, Elektronikos ir informatikos, Menų ir kūrybinių technologijų, Verslo vadybos fakultetų lektoriai kviečia į susitikimus, praktinius užsiėmimus ir kūrybines dirbtuves.

Įvairiuose renginiuose besidominčiųjų laukia verslo idėjų generavimo sesija, pokalbis apie lyderystę ar atstovą spaudai komunikacijai su nežemiška civilizacija (Verslo vadybos fakultetas), Agrotechnnologijų fakulteto lektoriai kviečia atrasti ir suprasti vasaros žiedų magiją, o Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto lektoriai kviečia į kūrybines teatro dirbtuves, pasikalbėti apie ateities medžiagas, įvaizdį, tvarumą drabužiuose.

Elektronikos ir informatikos fakulteto lektoriai rengia interaktyvias dirbtuves apie pokalbių robotų (ang. Chat Boot) kūrimą, linksmųjų robotukų konstravimą, FM imtuvo kūrimą. Virtuali ir papildytoji realybė, dirbtinis intelektas ar elektronika – tai tik kelios iš būsimų mokslo populiarinimo renginių temų.

Renginių programą rasite čia.

Registracija į renginius: https://www.mokslofestivalis.eu