Bendras Vilniaus kolegijos bibliotekos bei Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto  Mados dizaino katedros praktikų centro projektas „Išskleisk skėtį knygų lietui“ sulaukė daug palaikymo iš Kolegijos bendruomenės. Projektas baigėsi netradiciškai – konkursu. Mados technologijų ir verslo studijų programos pirmakursiai iš sulūžusių skėčių pasiuvo maišelius, dėstytojų ir bibliotekininkų komisija iš jų atrinko keletą itin originalių ir kokybiškų. Vilniaus kolegijos Facebook paskyroje paskelbtame konkurse už atrinktuosius maišelius aktyviai balsavo studentai ir dėstytojai.

Daugiausiai paspaudimų „patinka“ (135) surinko maišelis-kuprinė, kurio autorė – Mados technologijų ir verslo studijų programos pirmakursė Vita Baranauskaitė! Sveikiname nugalėtoją ir dovanojame jai naują Vilniaus kolegijos skėtį!

Iš visų balsavusiųjų burtų keliu buvo išrinktas ir vienas laimingasis – Ekonomikos fakulteto studentė Viltė Tidikytė, kuriai dovanojamas „Power Bank`as“! Prizą nugalėtoja galės atsiimti Ekonomikos fakulteto bibliotekoje.