2019 m. balandžio 1–4 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto projektų vadovė Daiva Kelpšaitė ir Ekonomikos katedros vedėja, lektorė Dalia Prūsaitienė dalyvavo Nordplus Šiaurės ir Baltijos šalių programos trečiajame ENT+ projekto partnerių susitikime  Haugesunde, Norvegijoje.

Pagrindinis šio projekto koordinatorius – Vakarų Norvegijos kolegija (Western Norway University of Applied Sciences – HVL). Projekte dalyvauja 9 partneriai, atstovaujantys aukštąsias mokyklas, nevyriausybines organizacijas, privačią įmonę ir prekybos rūmus iš Lietuvos, Norvegijos ir Suomijos. Sukurtas tarptautinis tinklas, skirtas verslininkystės idėjų plėtojimui.

Partnerių susitikime Haugesunde dalyvavo 8 projekto partneriai ir Erasmus mainų studentas iš Belgijos Michiel Prophate.

Susitikime buvo kalbama apie naujos studijų programos galimybes tarp dviejų aukštųjų mokyklų. Studentai iš Suomijos Satakuntos kolegijos ir Norvegijos Vakarų kolegijos dalijosi savo verslo idėjomis ir gerąja patirtimi. Buvo pakviesti ir jaunuoliai iš Haugesundo vidurinių mokyklų pristatyti savo sukurtus verslus.

Vilniaus kolegijos atstovės komandiruotės metu aplankė ne vieną startuoliams skirtą erdvę, tiek pačiame Haugesundo mieste, tiek užmiestyje, kalbėjosi apie verslo idėjas, verslo pradžią bei kodėl pasirinktas netradicinis ofisas. Užmegzti kontaktai naujam bendradarbiavimui projektinėje ir kitose veiklose. Norvegijos partneriai priėmė šiltai ir per trumpą laiką supažindino su jų regionu ir verslumo galimybėmis jame. Esame labai dėkingi ir laukiame kitų susitikimų.