Lapkričio mėnesį dviejų savaičių dėstymo vizitui į Verslo vadybos fakultetą atvyko žinomas žmogiškųjų išteklių valdymo turizmo ir svetingumo sektoriuose ekspertas prof. Tomas Baumas iš Didžiosios Britanijos.

Viešbučių ir restoranų verslo, Turizmo vadybos studijų programų studentams bei Fakulteto darbuotojams skaitytų paskaitų metu dėstytojas daug dėmesio kreipė į tvaraus žmogiškųjų išteklių valdymo būtinumą, kadangi būtent jie sukuria pagrindinę paslaugas teikiančių įmonių vertę. Profesorius pabrėžė, kad svetingumo bei turizmo sritys susiduria su paslaugų sektoriui būdingomis problemomis: žemos kvalifikacijos, patirties stokojantys darbuotojai, sezoninės darbo jėgos trūkumas, dirbančiųjų motyvacijos stoka bei dažna jų kaita.

Atliepdamas Fakulteto socialinių partnerių poreikius, susijusius su šalies ir visos Europos demografine situacija, prof. Tomas Baumas karjeros ir bendradarbiavimo renginio „FAST FORWARD 2019“ metu susitiko su svetingumo ir turizmo srities įmonių atstovais, su kuriais kalbėjo apie tvarų žmogiškųjų išteklių valdymą bei būtinumą užtikrinti lygybę šiose paslaugų teikimo srityse.