2018 m. rugsėjo 10-14 d.  Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete lankysis prof. dr. Lidia Varbanova, kuri ves paskaitų ciklą „Verslumas ir inovacijos menų ir kūrybinėse industrijose: projektų vadyba ir kultūros politika“ Kultūrinės veiklos vadybos, Populiariosios muzikos ir Muzikinio teatro studijų programų studentams.

Prof. dr. Lidia Varbanova – akademikė, kultūros vadybininkė, du dešimtmečius vykdo tyrimus, dėsto meno verslumo, meno projektų valdymo ir strateginio meno organizacijų valdymo disciplinas Britų Kolumbijos universitete (Vankuveris, Kanada), Nacionalinėje teatro ir kino akademijoje Sofijoje (Bulgarija), Menų universitete Belgrade (Serbija), konsultuoja menininkus ir kultūros organizacijų vadovus meno verslumo ir strateginio valdymo klausimais. Ji yra išleidusi knygas, kurios jau tapo kiekvieno kultūros vadybininko privalomais studijų šaltiniais:  „Strategic Management in the Arts“ (Routledge, 2012) ir „International Entrepreneurship in the Arts“ (Routledge, 2016).

Prof. dr. Lidios Varanovos vizitas iš dalies finansuojamas pagal Paramos užsieniečiams, atvykusiems dėstyti Lietuvos aukštosiose mokyklose programą.