Paskelbti 2023 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų reitingai

2023-05-11

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė aukštųjų mokyklų reitingus. Reitinguose buvo apibendrinama ir sisteminama informacija apie keturias aukštųjų mokyklų veiklos sritis: 

            Kiekvienoje grupėje buvo analizuojama daug kriterijų, duomenys yra gauti iš Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti, Lietuvos mokslo tarybos, Nacionalinės švietimo agentūros, Studijų kokybės vertinimo centro, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Užimtumo tarnybos ir kt. institucijų. Duomenis skaičiavo ir vertino žurnalo „Reitingai“ žurnalistai.

            Vilniaus kolegija yra lyderė tarp kolegijų pagal alumnų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimą (24,27 taško iš  25 galimų). Kolegijos direktorė dr. Ž. Jankauskienė pažymėjo, kad „vertiname šį stabilų, nuoseklų bendradarbiavimą su darbdaviais, kurie ne vienerius metus akcentuoja Vilniaus kolegijos alumnų kuriamą vertę šaliai ir regionui. Vilniaus kolegija šių metų reitinguose yra viena iš dviejų geriausių Lietuvos kolegijų, pagal analizuojamas  sritis yra įvertinta 65,54 taškų ir užima antrąją vietą tarp Lietuvos valstybinių kolegijų. Sveikiname Kauno kolegijos bendruomenę su šių metų pirmaujančia pozicija.“