Birželio 4 dieną Vilniaus kolegija ir Teltonika IoT Group pasirašė abipusiškai naudingą sutartį. Pagal šią sutartį, abi šalys įsipareigojo tobulinti informatikos ir inžinerijos mokslų studijų krypčių programas, gerinti bendrą studijų kokybę, kartu vykdyti projektines veiklas ir mokslinius tyrimus, rengti studentų praktikas bei dalintis sukaupta patirtimi įvairiose srityse.

Jau ne vienerius metus Vilniaus kolegija glaudžiai bendradarbiauja su Teltonikos įmonių grupe. Įmonė priima kolegijos studentus profesinei praktikai savo IoT ir B2B akademijose, o Teltonikos akademijos jau daugiau nei 3 metus padeda studentams įgyti profesinės patirties ir naujų žinių, parengti baigiamuosius darbus, o labiausiai motyvuotiems pasiūlo darbo vietą.

Prieš kurį laiką Teltonika pristatė ypatingą stipendijų programą „Ateitis priklauso man!“, kurioje dalyvauja ir Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetas. Gabiausi VIKO elektronikos inžinerijos ir kompiuterių inžinerijos programų pirmakursiai gaus metinę 3 000 EUR stipendiją. Todėl kviečiame būsimus pirmakursius jau dabar pildyti stipendijos paraišką.