Elektronikos ir informatikos fakulteto Kompiuterių inžinerijos katedrą su verslo įmone „Baltnetos komunikacijos“ sieja ilgametė gyvybinga partnerystė. UAB „Baltnetos komunikacijos“ – tai įmonė, valdanti Lietuvoje net du aukščiausią saugumą užtikrinančius duomenų centrus, turinti nuosavą optinį duomenų perdavimo tinklą ir tuo pačiu yra didžiausia debesų kompiuterijos paslaugų tiekėja Lietuvoje, kurioje darbuojasi daugiau nei 140 šios srities profesionalų.

Siekdama prisidėti prie jaunųjų kompiuterių inžinerijos specialistų praktinio ugdymo, UAB „Baltnetos komunikacijos“ padovanojo Kompiuterinių tinklų laboratorijai šiuolaikiškų duomenų serverių ir kitos modernios tinklinės įrangos komplektą. Ši įranga buvo sėkmingai integruota į mokymo procesą ir ja praktinių užsiėmimų metu gali naudotis smalsūs ir motyvuoti Elektronikos ir informatikos fakulteto studentai. Gautoji įranga taip pat yra efektyviai taikome užtikrinant Fakultete nenutrūkstamą nuotolinio mokymo procesą Covid-19 pandemijos metu.

Džiaugiamės ir dėkojame UAB „Baltnetos komunikacijos“ Techninio aptarnavimo skyriaus direktorei p. Deimantei Vasiliauskienei ir visai jos komandai už iniciatyvumą, geranorišką draugystę ir norą bendradarbiauti ugdant jaunąją profesionalių kompiuterių inžinierių kartą!